Caribbean Sandcastle Home
| Wi-Fi | Basen Basen zewnętrzny | Prywatna plaża Plaża |
| Rekreacja Wędkowanie | Spa i relaks Jacuzzi | Klimatyzacja |
| Zwierzęta nie są dozwolone Zakaz wprowadzania zwierząt |
Caribbean Sandcastle Home James Cistern oferuje gościom relaksujące doświadczenie z jacuzzi.
Lotnisko Governors Harbour znajduje się 5 km od domu wakacyjnego, a Plaża French Leave - w 4 km.
W przyplażowa willi można podziwiać widoki na morze. W obiekcie znajduje się łazienka z oddzielną toaletą i prysznicem. Suszarka do włosów i ręczniki kąpielowe są wliczone w cenę.
Oprócz udogodnień do samodzielnego przygotowywania posiłków, takich jak pełnowymiarowa kuchnia, Caribbean Sandcastle Home oferuje także jadalnię. Kuchnia wyposażona jest w ekspres do kawy/herbaty, lodówkę i przybory kuchenne. Restauracja 1648 - An Island Restaurant leży w odległości 6-minutowego spaceru. Goście mogą zrelaksować się przy prywatnym basenie kąpielowym lub uprawiać Wędkarstwo w willi.
- Lokalne atrakcje
- Plaża French Leave4238 km
- Lotniska
- Governors Harbour2,1 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Wi-Fi
- Parking
- Zakaz wprowadzania zwierząt
- Czujniki dymu
Usługi rekreacyjne
- Basen zewnętrzny
- Plaża
- Sprzęt do barbeque
- Jacuzzi
- Wędkowanie
Do dyspozycji gości w pokoju
- Klimatyzacja
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ❓
Jak daleko znajduje się Caribbean Sandcastle Home od lotniska Governors Harbour?
Caribbean Sandcastle Home znajduje się 5 min jazdy od lotniska Governors Harbour. - ❓
Czy Caribbean Sandcastle Home akceptuje zwierzęta?
Caribbean Sandcastle Home nie jest przyjazna zwierzętom.